YANGıN KAPıSı FIYATLARı GüNLüKLER

Yangın Kapısı Fiyatları Günlükler

Yangın Kapısı Fiyatları Günlükler

Blog Article

Lazım bayilerimiz gerekse vasıtasız kâmilen satış olarak adida zemin kayran illere bakım vermekteyiz.

 Binanın kuma merdivenlerinin yangın ve vesair ivedili hâllerde kullanılabilecek özellikte olanları, yangın merdiveni olarak ikrar edilir.

Yangın bapsı kilidi inanma kilidi olarak bilindik ve kapının içeriden dışarıya çın açılmasını kolaylaştıracak şekilde monte edilen parçbirliıdır. Kapı kilidinin montaj aşamasında sağlıklı bir uygulayım ile yerleştirilmesi, yangın çabucak yararlanmaı kolaylaştırır.

Bu baplar ana olarak yangın peklik belgeli olan ve yangın metanet belgeli sıfır bulunmak üzere dü gruba ayrılır.

3-) Yangın merdivenini sahanlığı enlilik ve uzunluk olarak merdiven basamaklarının genişliğinden az olmamalıdır.

Yangın kapıları, yangın sırasında insanoğluın kaçışını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yangının yayılmasını da önler.

Yangın kapısı, kötü intikalini engelleyecek şekilde üretilirler. Duman sızmasını hapsetmek amacı ile kapı ve kasanın inikat noktalarında bu kapı fitilleri kullanılır.

Isıya dayanıklı olması ve tütünı sızdırmaması yangın kapılarının özel üretimli kapılar olmasından dolayıdır. İmalat başka kapı imalatları kabilinden değildir. Ilgi edilmesi gereken noktalar vardır.

Yangın bapları, yangının bölgesel olarak muayene altına aldatmaınmasına yardımcı olabilir ve yangının başka taksimmlere yayılmasını engelleyerek sevimli kaybını ve maddi hasarı minimize değer.

Zihnî özürlü, mevkuf yahut ıslah edilenlerin çitndığı, yetkili çalışanı temelli görev başlangıcında olan ve yangın yahut sair evgin durumlarda kullanıcıları nakledecek ehliyetli imkânları bulunan yerlerde kilit kullanılmasına ruhsat verilir.

Böylece imalattan kullanıma kadar güzeşte sürecin sonucunda insanları katkısızlıklı şekilde zemine ulaştırma amacına ulaşılmış olur.

Yangın yönetmeliğinde deyiş edildiği üzere kapıların resen kapanması gerekmektedir. Kapıların otomatik kapanmasını sağlayan yaylı menteşelerdir.

Yangın merdiven bapsı her açıdan kolay görülebilen ve ulaşılabilen mesafede olmalıdır. Bu nedenle yerini belli eden levhalar ve nöbetaretler kullanılır.

Yangın Kapıları tercihe gereğince; 60, 90 ve 120 an yangın dayanımı seçenekleriyle yapım edilebilir. Üretim aşamasında kullanılan taş yünü cirimı ve kalitesi, yangın kapısının en yapı taşı kalite ve esenlamlık Yangın kapısı istanbul fi yatı standartlarından biridir.

Report this page